FIFA 22 toernooi

Op zaterdag 16 oktober wordt er voor de Barchemse jeugd t/m 18 jaar in de kantine van SVBV een FIFA 22 toernooi georganiseerd. Deelname staat open voor iedereen, je hoeft dus geen lid van SVBV te zijn.
Je kunt je opgeven vanaf 9:45 uur, het toernooi begint 10:00 uur.
Het toernooi zal beginnen met een poulefase. Afhankelijk van het aantal deelnemers speelt iedereen 3 of 4 wedstrijden in de poulefase. Vervolgens gaan de nummers 1 en 2 van iedere poule door naar de knock-out fase. Uiteindelijk blijven er twee deelnemers over voor de finale. Ook zal er een troostfinale tussen de nummers 3 en 4 plaatsvinden.
Afhankelijk van het aantal deelnemers zal het toernooi maximaal ongeveer 4 uur duren.

Andere berichten
04/10

Spek de clubkas samen met PLUS Cornelis (Lochem) en PLUS Stam (Ruurlo). Een steuntje in de rug kunnen we na afgelopen seizoen wel... Lees meer »

24/09

Beste clubleden en supporters, Het zijn nog altijd bijzondere tijden voor iedereen. De coronacrisis raakt ons allemaal. Ook voor onze club... Lees meer »

18/08

Deze week starten we bij SVBV Barchem met de Ballenactie, in samenwerking met Jumbo. Met deze actie willen we ballen inzamelen voor onze... Lees meer »