Nieuwe leverancier kleding / materialen

Zaterdag j.l. is het contract met onze nieuwe leverancier voor kleding en andere voetbalattributen, Teamsportfabriek, ondertekend. Ter gelegenheid van deze gebeurtenis hebben, onder toeziend oog van Rodney Schulenbarg, secretaris Anja Sprukkelhorst en Jeroen ten Bras van Teamsportfabriek gezamenlijk de Teamsportfabriek vlag in top gehesen. Aansluitend hierop is ook de Teamsportfabriek webshop op onze website geïnstalleerd.

Andere berichten
28/04

Sportieve dames en meiden in Barchem en omgeving opgeletSVBV Barchem onderzoekt momenteel de mogelijkheid om een 7X7 damesvoetbalteam op te... Lees meer »

29/01

Financieel steuntje in de rug nodig? Maak gebruik van het Volwassenenfonds sport en cultuur. Dit fonds biedt een bedrag aan voor sport- en... Lees meer »